**** Hotel Nosal ubytovanie Praha 4-Krc

Hotel Praha 4-Krc  Nosal Hotel v Prahe 4 Krč ubytovanie Nosál:
Rodinný hotel Nosál sa nachádza v Prahe 4 časť Krč, na tichom a kľudnom mieste, ktoré je bezpečné aj pre najmenšie deti, na okraji jedného z najväčších pražských mestských lesoparkov. Hotel Nosál svojimi službami a úrovňou patrí do skupiny ****.

Praha hotel Nosál ubytovanie :
Hotel Nosál poskytuje ubytovanie na solídnej úrovni s komfortným vybavením. Hotel Nosál má pre Vaše pohodlie pripravené ubytovanie v 16 priestranných izbách v zložení 12 dvojposteľových izbách, 2 trojposteľových izbách a 2 apartmánoch. Izby sú vybavené štýlovým nábytkom, kúpeľňou so sociálnym zariadením, vaňou, televíziou so satelitným príjmom.

Praha 4 ubytovanie hotel Nosál reštaurácia :
Po vyčerpávajúcom dni nájdete odpočinok v pokojných, komfortných a štýlových izbách a zaženiete hlad v hotelovej reštaurácii. Skoro sa ani nedá uveriť, že tak blízko centra Prahy sa môžete prejsť po lese, alebo si len dať večeru v hotelovej reštaurácii a počúvať spev vtákov a keď budete mať šťastie stretnete srnky, líšku či stádo muflónov. Túto unikátnu a jedinečnú atmosféru musíte zažiť. V reštaurácii pre Vás vytvorili širokú ponuku jedál a nápojov k Vašej úplnej spokojnosti.

Ubytovanie v Prahe 4 hotel Nosál konferenčné služby :
Hotel Nosál je Vám tiež k dispozícii pre organizovanie firemných, pracovných i spoločenských akcií. Za týmto účelom je možné využívať konferenčnú miestnosť pre 40 osôb alebo hotelovú reštauráciu s kapacitou až 100 osôb. V hoteli a jeho pokojnom prostredí môžete pohodlne vyriešiť Vaše firemné úlohy a posilniť tímového ducha športovými aktivitami, pre ktoré je možné využiť celý priľahlý lesopark vrátane tenisových kurtov alebo curlingovej haly.

Hotel v Prahe 4 Krč ubytovanie Nosál ďalšie vybavenie :
Lobby bar, vnútorná reštaurácia zabezpečuje raňajkový bufet, záhradná reštaurácia. Pre sprievodné programy možno využiť športové zariadenia: Tenisové kurty, Európský cyklistický chodník, lesné bežecké trate.
Hotel Praha 4-Krc  Nosal - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Praha 4-Krc  Nosal - hotel má reštauráciuHotel Praha 4-Krc  Nosal - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Praha 4-Krc  Nosal - možnosť pripojenia na internetHotel Praha 4-Krc  Nosal - k dispozícii letná terasaHotel Praha 4-Krc  Nosal - tenis - v blízkosti hotelaHotel Praha 4-Krc  Nosal - Televizor má príjem satelitných programůHotel Praha 4-Krc  Nosal - Iybz sú vybavené televízoromHotel Praha 4-Krc  Nosal - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Praha 4-Krc  Nosal - Izby s vlastnou toaletou