**** Hotel Nosál ubytování Praha 4-Krč

Hotel Praha 4-Krč  Nosál Hotel v Praze 4 Krč ubytování Nosál :
Rodinný hotel Nosál se nachází v Praze 4 část Prahy Krč. Místo, které je tiché a klidné bez dopravního hlomozu a městského hluku, místo, které je bezpečné i pro nejmenší děti. Najdete nás v širším centru naší krásné metropole Praze, na okraji jednoho z největších pražských městských lesoparků na snadno dosažitelném místě. Hotel Nosál svými službami a úrovní patří do skupiny ****.


Ubytování v Praze 4 hotel Nosál :
Hotel Nosál poskytuje ubytování na solidní úrovni s komfortním vybavením. Hotel Nosál má pro Vaše pohodlí připraveno ubytování v 16 pokojích ve složení: (12 dvoulůžkových, 2 třílůžkové, 2 apartmány). Všechny prostorné pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, koupelnou se sociálním zařízením, vanou, televizí se satelitním příjmem.

Praha 4 ubytování hotel Nosál :
Po vyčerpávajícím dni, stráveném obchodem či prohlížením historických památek, naleznete odpočinek v klidném, komfortním a stylovém hotelovém zařízení. Skoro ani nelze uvěřit, že tak blízko centra Prahy se můžete projít po lese, nebo si jen dát večeři v hotelové restauraci a poslouchat zpěv ptáků a když budete mít štěstí potkáte srnku, lišku či stádo muflonů. Tuto unikátní a jedinečnou atmosféru musíte zažít na vlastní kůži. Vytvořili jsme pro Vás širokou nabídku jídel a nápojů k Vaší naprosté spokojenosti.

Ubytování v Praze 4 hotel Nosál :
Hotel Nosál je Vám také k disposici pro pořádání firemních, pracovních i společenských akcí. Za tímto účelem je možné využívat konferenční sál pro čtyřicet osob či hotelovou restauraci s kapacitou až 100 osob. V hotelu a jeho klidném prostředí můžete pohodlně vyřešit Vaše firemní úkoly a posílit týmového ducha sportovními aktivitami, pro které je možné využít celý přilehlý lesopark včetně tenisových kurtů či curlingové haly.

Hotel v Praze 4 Krč ubytování Nosál :
Rádi Vám připravíme a zajistíme posezení při rodinných oslavách, svatbách, sešlostech, firemních večírcích, prezentacích či školeních v prostorách hotelu Nosál.

Konferenční zařízení
- Sál pro 40 lidí.
Restaurační zařízení
- Lobby bar
- Vnitřní restaurace - snídaňový bufet
- Zahradní restaurace

Pro doprovodné programy lze využít sportovní zařízení:
- Tenisové kurty
- Evropská cyklistická stezka
- Lesní běžecké tratě
Hotel Praha 4-Krč  Nosál - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 4-Krč  Nosál - disponuje restauracíHotel Praha 4-Krč  Nosál - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Praha 4-Krč  Nosál - je k dispozici připojení na internetHotel Praha 4-Krč  Nosál - je k dispozici letní terasaHotel Praha 4-Krč  Nosál - tenis -poblíž hoteluHotel Praha 4-Krč  Nosál - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 4-Krč  Nosál - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 4-Krč  Nosál - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 4-Krč  Nosál - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou